Diksuze cTc 08/09

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Vysledky

njn zavodi docela malo jezdu..jestli za rok nakej takovej sampionat bude tak pojedu,,hraju teprv tak mesic a moc to jeste neumim

Datum
Vložil
Titulek

Fotky

Panové. Takovej dotaz. Potřeboval bych někoho kdo by měl zájem dělat ze závodů fotky.... stačí jich jenom pár zajímavých. Jde o to sednou po závodech k replayi a přes fraps udělat pár snímků. Pak už jenom poslat mě a já je budu vkládat do fotogalerie a samozřejmě do článku k závodům. HMMM? MĚL BY NĚKDO ZÁJEM?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fotky

Ja myslim ze bysme se mohli domluvit :). Nejaky cas bych si na to mohl najit

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Fotky

Jo tak to by bylo super... kdyz tak se nekdy ukaz na ICQ a ja ti poslu torent na Fraps aby si to mel z ceho delat...... oki?

Datum
Vložil
Titulek

Otazka

Nad cim presne mame diskutovat? :) O slozeni skupin, nebo o poctu skupin vubec??
Jo a chtelo by to i tu diskuzi o zapnuti/vypnuti kolizi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Otazka

Tak vice mene muzete diskutovat nad cim chcete. tahle diskuze neni osnovy:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Otazka

ok :D
Tos ja bych teda byl pro aby se kolize opet zapli. V poslednich zavodech minules sezony co jsem s vama odjel si myslim nebyl zadny problem ohledne umyslneho narazeni nebo tak... Ano, odpada nutnost takove situace asledne resit ale zase je o to polovicku min srandy :).

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Otazka

tak srandy je min. to je pravda. Zatim prvni zavod probehl bez problemu ale taky se obavam ze kdyz se nekdo pripoji se slabsim netem nebo proste bude lag tak to ten za nim nemusi ukaucovat.

Datum
Vložil
Titulek

Test

funguje

Datum
Vložil
Titulek

Test

TEST. Funguje?

<< 118 | 119 | 120 | 121 | 122

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena www.gp500.cz