Diksuze cTc 08/09

Datum
Vložil
Titulek

Re: LM výsledky

Samozrejme bych nevahal kdyby moje financni situace byla malinko lepsi... tak jsem dost limitovan

Datum
Vložil
Titulek

LM

super závod, jediné co mne mrzí, že Hanymu sekalo keď som hostoval. Hany bolo by dobré keby si si mohol zvýšiť download z 3000kb na aspoň 4000kb, poprípade 6000, 8000 a viac. Určite by to pomohlo. Tvoj upload 1000kb je ok, ale keď sa pripájaš tak zaberá download...

Datum
Vložil
Titulek

Re: LM

NO byl to fajn zavod... co se tyce netu tak me ted v unoru konci smlouva a tim i odpoji net... takze od unora musim vybrat novy....... Kdyby nekdo vedel o best netu ve Svitavach tak poradte:)

Datum
Vložil
Titulek

LM

15.01. 20:00 race

Datum
Vložil
Titulek

Re: LM

prokopiku. Prosimte zaloz tak min. 15minut predem. A dále.... budeš ukladat vysledky a replaye?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: LM

ok, 20:00 startujem practice, 19:45 zalozim, ano budem ukladat všechno...

Datum
Vložil
Titulek

LM

dnes - zítra 21:00 by som mohol hostovat Le Mans free practice...

Datum
Vložil
Titulek

Re: LM

Ja pojedu..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: LM

uvidime kto bude chciet Kyalami jazdit a podla toho pojedeme...

Datum
Vložil
Titulek

Video z Jerezu

tak video je hotovy, nemel sem vubec cas, takze je to takova znouzectnost, ale snazil sem se (: doufam, ze se Vam bude libit https://www.youtube.com/watch?v=6wVylUtVhj8

Datum
Vložil
Titulek

Re: Video z Jerezu

Me se nahodou libi, kratky, vystihujuci nejlepsi okamziky zavodu. Dobra prace ;)

Datum
Vložil
Titulek

Termín konference

Omlouvám se, ale konference se v žádném případě nezúčastním, budu doma nejdříve o půl desáté, takže pokud by byla možnost posunout začátek na 21:30, byl bych velice rád, jinak tímto chci důrazně upozornit na to, že ti jezdci, kteří jezdí v neděli jezdí v neděli proto, že nemohou jezdit ve čtvrtek...proto mi naprosto zůstává rozum stát nad tím, proč se proboha pořádá konference pro "všechny hráče" ve standartní čtvrteční závodní čas... děkuji předem alespoň za pokus o posunutí začátku konference, s pozdravem Profesor

PS.: na Videu makám každou volnou chvilku, dokonce i teď při psaní téhle zprávy, tak se těšte (:

Datum
Vložil
Titulek

Re: Termín konference

v 21:30 se nezucastnim rozhodne ja,v osm nvm jestli budu mit cas mame v cod4 naplanovany CW takze asi ne

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Termín konference

nj, je to na hovno

Datum
Vložil
Titulek

Re: Termín konference

tak zrovna u tebe Profe vím že ty jindy než v neděli nemuzes. v poradku nic nerikam. jde spis o to ze lidi co se nahlasily na ctvrtek jezdi v nedeli a tim padem ve ctvrtek jezdi 3jezdci. coz je nerovnomerny.... musime to jen trosku ujasnit a s korigovat. nic vic. ted kdyz od mugela pribudou jeste dasli 2 jezdci tak uz by jsem to neodhostoval.....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Termín konference

je snad jedno kde jedu ne? zalezi na celk.casu ne na miste v zavode - v acku muzu byt posledni ale celkem treba patej ne 10

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Termín konference

to je sice pravda, nicmene tady nejde o to, mit co nejvic bodu v celkovym hodnoceni ale pobavit se a zazavodit si...pokud ti de jenom o celk. cas, tak si muzes jezdit sam doma time trial, ale to soupereni s ostatnima, v tom de o neco vic

Datum
Vložil
Titulek

Comeback?

chcel by som sa opet zapojit do vášho šampionátu, potreboval by som hamachi room a heslo

jediné čo by som chcel poprosiť, aby som nejazdil v skupine s XJanom a to preto, lebo okrem nespočetných kolízií mi navyše lagoval aj keď som hostoval iba 3-4jazdcov

Datum
Vložil
Titulek

Re: Comeback?

Tak comeback je mozny kazdopadne. Stale s tebou pocitame jak nasvedcuje i tabulka. Co se tyce hamachi to najdes vse ve standartnich propozicich... ale je mozny ze je tam plno tak to budu muset nejdriv pretridit.
Co se tyce skupin:Ctvrtek je dost nahustenej. opravdu dost. ale stabilne jezdi 7lidi na zavod ve skupine a v te druhe jen 3. ted s tebou pojede celkem 11lidi. tzn. takze by bylo idelani 6 jedna skupina a 6 druha skupina. vim ze to asi nepujde to takhle rozdelit protoze proste kluci chteji jezdit tak jak jim to vyhovuje. takze jedinou zachranou by bylo tvuj net:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Comeback?

Ok. Hamachi je plno...nedá sa pripojiť. Ok. Môžem hostovat aj v čtvrtek aj v nedeli, kolko sa pripojí tolko pojde. Ak som to dobre pochopil...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Comeback?

Hamachi jsem protridil. Zkus se pripojit ted. jop tak pochopil si to dobre. Ja ale nejdriv ty skupiny musim poresit a doresit... protoze najednou chteji vsichni jezdit v nedeli. to vcetne tebe...... jo jeste jsem si vzpomel... co tvuj teamovej kolega? cernijs? pojede taky?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Comeback?

S tím hamachi - stále píše že je plná miestnosť. Mne vyhovuje aj čtvrtek - to je uplne idealne, nedela sa bude dat nejako zladit (hostujem motogp500online o 21:00 11.01. a 18.01.) Cernijs nevim o nem nic.

Ak nás bude 11 a nepojde to, môžete to rozdelit podla celkoveho poradia alebo podla qualifikacie...Ja som zatia lzaznamenal lag jedine u XJana, inak ostatní bez lagu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Comeback?

No nevim kam se na hamachi prihlasujes ale v mistnosti cTc je mista habakuk. Podivej se do standartnich propozic a tam mas jak mistnost tak heslo. Co se tyce hostovani tak se domluvime na ty tiskovce. teda pokud prijdes:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Comeback?

cTc08/09

cTc08/09

tu je stale plno

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Comeback?

Připojovat se budou závodníci na Hamachi server do místnosti: cTc08/09
heslo: cTc08/09

neda sa pripojit

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Comeback?

Jo tendle problem se mi taky stal... uz nevim jak sem ho vyresil... Mozna preinstalovat hamchi nebo vytvorit novou sit

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Comeback?

Ja jsem to ted pocital a jezdcu je tam prihlasenych 14. a pokud se nepletu tak jich by tam melo jit vic.... nevim nevim..... Holy zkus si vzpomenout

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Comeback?

maximálny počet jazdcov pri klasickom hamachi je 16...a bolo 15, tak som sa už pripojil...a Pity je tam 2x

Datum
Vložil
Titulek

Možná..

Čus kucí, já bych se docela přihlásil pokud je to možný, něják mě tady ale pořád mate, jestli už šampionát začal nebo nezačal..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Možná..

Ahoj cislo 65:) jj sampionat uz zacal. to poznas podle vysledků jako jo prubezny poradi a nebo tabulek... zde zjistis vse potrebny. V zalozce pravidla najdes pravidla a standartni propozice k sampionatu i s kalendarem kdy se co jede. Protoze jsem myslel i na to aby se knám mohl do zavodů kdokoliv pripojit treba v poslednimu závodu tak jsem udelal prazdny motorky tzv. Wildcards. Jedna se o nachystany motorky prave treba pro tebe. Muzes snama odjet par zavodu a pokud by se ti to libilo a vyhovovalo tak neni problem aby jsme ti udelali vlastní motorku potažmo team. jedinej zadrhel co by te mohl odrati od hrani s nama je to ze wildcards motorky jsou jen suzuki a kawasaki. Ale samozrejme kdyz by si jezdil na stalo nebyl by problem vzit si jakoukoli masinu.

<< 118 | 119 | 120 | 121 | 122 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena www.gp500.cz