Diksuze cTc 08/09

Datum
Vložil
Titulek

Video z Le Mans

Je tu nové video, a na konci je prekvapeni...prosim piste mi do diskuze, jestli se vam to libi, nebo ne, nebo jestli jo, at vim, jak to mam delat, nebo co zlepsit, Vase nazory sou pro mne rozhodujici, tak piste piste... dycky vymyslim neco novyho, ale nevim, jestli se to libi, za kazdej nazor sem vdecnej..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Video z Le Mans

https://www.youtube.com/watch?v=lcGXqNdU0rY jo, takdy je to video xD

Datum
Vložil
Titulek

Re: Video z Le Mans

pekne, lepšie ako tie predchádzajúce a ten záver je fascinujúci
dik

Datum
Vložil
Titulek

Re: Video z Le Mans

Video je super. Jen tak dále

Datum
Vložil
Titulek

Re: Video z Le Mans

Nááádhera. JInak se to nedá říct.... prozatím nejlepší race s nejlepším videem... proste famozni.... a ten konec je tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurbo mega giga super:)

Datum
Vložil
Titulek

Mugello

pátý oficiální závod v Itálii - Mugello 29.01.2009 od 20:00 skupina B

zítra, čtvrtek nezabudnite, dik
hostovat bude asi Hany, ale môžem aj ja

Datum
Vložil
Titulek

Mugello

Budem hostovat free practice Mugello 28.01. streda 21:00. Hamachi room and password: cze09

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mugello

ok, pocitej se mnou (:

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Mugello

jel bych ale je to moc pozde :(

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Mugello

naopak je to idealni cas..nachapu, proc se v tuto dobu nejezdi normalne

Datum
Vložil
Titulek

protest - mugello - no replay

cusik chtel bych podat protest na nedelni zavod v mugellu protoze me pravdepodobne nekdo sestrelil nebo vytlacil na kraj a ja moc silne brzdil ted nvm kazdopadne se mi neulozil replay - ani vterinka vse v configu v poho a lastnetgame je race s blejzem misano coz se urcite ted nejelo xD..neni tu nakej ochotnej clovek co by mi poslal replay drive nez ve ctvret to uz bude na protest pozde..mel sem to naplanovany ale nekdo mi to zkazil..dikec

Datum
Vložil
Titulek

Re: protest - mugello - no replay

replay sa ukladá iba hostovi, takže si ho vypýtaj od toho kto hostoval

Datum
Vložil
Titulek

Re: protest - mugello - no replay

Replaye mam jak ja tak hany12. Jestli mas na mysli ten tvuj pad v prvnim kole, tak na replayi neni videt nic. Spis to vypada ze si ji normalne prebrzdil. Ovsem Xjan lagoval a blikal, nevim jestli je mozne ze si do nej narazil... Ale i kdyby si do nej narazil tak to byla podle meho nazoru tvoje chyba, do te zatacky si proste najel spatne, a i kdyby si trefil nebo netrefil xjana stejne bys skoncil v kacirku... A jestli chces dat tvemu protestu nejakou vahu, tak ho ucin oficialne jak je to v pravidlech ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: protest - mugello - no replay

oki je to mozny ze sem to prebrzdil ale tu fyziku celkem znam a ani v jednom pripade se mi nestalo,ze by mi to klouzlo tak brzo..ale na tyhle fyzice je mozny cokoliv a na zabugovany trati taky..a to se taky pekne jede,kdyz ti blika a nevis,kdy narazis..ale stejne +65 s nevyresi zadna penalizace..spis to hodim nekam za hlavu...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: protest - mugello - no replay

:) Ja s tebou souhlasim, to blikani je na houby. Xjane mel bys s tim neco udelat :D. A ty poradne trenuj ;), hoj v pristim zavode!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: protest - mugello - no replay

jj stejne vas naskok 5 let takze jediny zpusob,jak vyhrat je vas po cely zavod blokovat a brzdit,cimz stejne skoncim konecne 5 kvuli becku..s duknou lepe nez paty nejdrive.. :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: protest - mugello - no replay

No pozor, ja jezdim neco kolem pul roku, zadnejch 5 let ;). A blokovani a brzdeni? Jestli budes o víc o 1s pomalejsi nez ten pred tebou tak te stejne predjede. A radsi to ani nezkousej, pokazis tim zavod ostatnim ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: protest - mugello - no replay

XJan blikal uz v GSX-R cupu a blika a laguje porad...neda se s nim poradne jezdit, treba v jerezu sem myslel, ze je za mnou a najednou blik a byl prede mnou...ale neda se s tim nic delat, latency ma good a nenapada mne, cim by to mohlo byt...nikdo jinej mi takle neblika

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: protest - mugello - no replay

V nedeli mel prave velkej ping, kolem 260...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: protest - mugello - no replay

jj pul roku ja vim za ctvr roku to moc neumis ale za nakej pulrok uz to je dobry..a hany jezdi 9 let a je oproti vam uplnej prumer

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: protest - mugello - no replay

nezalezi na tom, jak dlouho to jezdis, ale na tom, jak tu trat trenujes... ja kdyz sem byl nemocnej a trenoval sem jerez, tak sem byl 3 a dojel sem o 0,095 za XJanem, takze si myslim, ze se porazit da ;) akorat ted uz je casu na tenovani malinko

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: protest - mugello - no replay

nj mugello sem moc netrenoval,ta zabugovana trat me vubec nelakala,a catalunya je na tom podobne..naopak se tesim na assen

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: protest - mugello - no replay

My vsici mame mugello radi z dema a proto ho zname a umime...akorat tady sou bugly ty obrubniky...a k assenu, tak pokud se pojede ten assen, co se jel na testech, tak je to zly, protoze je spatne udelanej a nenavazujou v nem na sebe zatacky...ale jet se da vsecko (: v prvnim zavode kazdej spadne, vic trenuj at to mas namakly a nespadnes

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: protest - mugello - no replay

tak proc se nejelo origo? tam bugy nejsou..

Datum
Vložil
Titulek

Mugello

Budem hostovat free practice Mugello 27.-28.01. uterí - streda 21:00. Hamachi room and password: cze09

Datum
Vložil
Titulek

Mugello

Budem hostovat free practice 23.-24.01. pátek - sobota a též 27.-28.01. uterí - streda.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mugello

Budem hostovat free practice 24.01. sobota a též 27.-28.01. uterí - streda. Doporučujem cez track.lst odstrániť stromy z trate, trat je náročná na grafiku.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Mugello

21:00 - to som zabudol...ale nikto sa ani nepýtal...(Blejz vie že 21:00 z WCH MGP)

Datum
Vložil
Titulek

Mugello

Hany prosím uprav termín z 15.1. na 29.1. na hlavnej stránke, dik.

Datum
Vložil
Titulek

LM výsledky

Hany tak neváhaj a objednaj ten naj...
dik za výsledky, super

<< 117 | 118 | 119 | 120 | 121 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena www.gp500.cz