Diksuze cTc 08/09

Datum
Vložil
Titulek

Catalunya

Hostujem free practice Catalunya dnes 3.2. uterí - 4.2. streda 21:00.
Doporučujem odstrániť stromy cez track.lst
Hamachi room and password: cze09

Datum
Vložil
Titulek

?????

Je tu dost mrtvo na to že se podle kalendáře má dnes jet šampionat!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: ?????

njn ja pocital ze az za tyden..nemam natrenovano,nic..ted zjistuju ze jezdim o 7 s pomaleji tu zabugovanou drahu

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ?????

Co je na ni zabugovanyho? podle mne je to jedna z nejlip udelanych trati, co jezdime...ma aspon poradny obrubniky ja v originale

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ?????

Naprostej souhlas, zadne bugy sem teda taky nikde nenasel...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: ?????

jj pouze timeup kdyz najedu do urcityho mista mozna to je mym kompem zkusim kompatibilitu s win 98

Datum
Vložil
Titulek

free practice Catalunya

Hostujem free practice Catalunya 3.2. uterí - 4.2. streda 21:00.
Doporučujem odstrániť stromy cez track.lst
Hamachi room and password: cze09

Datum
Vložil
Titulek

ducati skiny

hany ted nejni nak online ale posilam skiny pro Ducatku ja a mara65 - https://uloz.to/1246416/PoliniDucati_cz_team.rar

Team: Polini Ducati Czech Team
Jezdci: ufo a mara65
bike: Ducati GP8

Datum
Vložil
Titulek

Chyby

Hany, Catalunya je 6.závod a 4. závod bol Le Mans...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Chyby

jj, presne tak...video je z 4. zavodu Le mans a nasledujici akce sou 6. zavod catalunya

Datum
Vložil
Titulek

Catalunya dnes 31.1. o 21:00

Hostujem free practice Catalunya dnes 31.1. o 21:00, též uterí-streda 21:00. Doporučujem odstrániť stromy cez track.lst

Datum
Vložil
Titulek

Catalunya

Prosím Vás, Catalunya je už teraz v nedelu a čtvrtek?? Ak áno, potom hostujem free practice dnes a v sobotu o 21:00, též uterí-streda 21:00.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Catalunya

jj, ted v nedelu, na practice se rad pripojim, posledne to bylo good (: vsem muzu vrele doporucit

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Catalunya

Se mnou nepocitejte, sem mimo domov a prijedu az v nedeli odpoledne. Budu mit jak vidim co dohanet :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Catalunya

Ja jedu taky..

Datum
Vložil
Titulek

Mugello official race

Pozeral som replay zo včerejšího race a neviem začo sa Hany ospravedlňoval Oakovi...z replaya jasne vidieť pekné predbehnutie Oaka Hanym a následne Oak narazil do Hanyho, vyletel na obrubník a spadol.
Avšak je možné že replay nepodáva skutočnosť, ktorá mohla byť iná. Ja som sa vyjadril len k tomu co lze videt v replay...

Všeobecne prosím Vás dávajte pozor na druhých, nevrážajte do nich, jazdite opatrne, dik.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mugello official race

ten replay je jinej kvuli pingu prokope, ale pokud si to prohlidnes poradne, tak je videt, ze sem byl pred hanym, takze sem mel pravo si zvolit stopu a najet si zatacku...taky je videt, z hanyho pohledu, ze puvodne vyjizdel uplne mimo trat a ze se o mne narovnal do spravnyho smeru...predtim sem byl pred nim a on pokud mne chtel podjet, tak do mne podle myho nazoru nemel napalit a zkazit mi tim zavod...myslim, ze z niceho nic mi motorka nevyskoci metr do vzduchu a nespadnu na vyjezdu

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Mugello official race

Znovu som to pozeral a Oak išiel veľmi zoširoka do zákruty a Hany ho podišiel bez akehokoľvek kontaktu. Následne po výjazde Oak to napálil zozadu do hanyho a vyhodilo ho to na obrubník a spadol. Toto je v replay. Preto to Oaka vyhodilo do vzduchu, lebo narazil do Hanyho. Ja netrdím, že to bolo takto aj v realite ale na replay je toto.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Mugello official race

uz jsi nekdy videl, aby nekdo do nekoho narazil zvenku bokem? navic pokud uz ses nekdy nekoho v teto hre dotkl, tak doufam, ze vis, ze aby motorka takle vyletela, tak se to do ni musi napalit z boku...dalsi vec je, ze sem byl pred hanym a mel sem pravo volit stopu a zavrit to a pokud se podivas z jeho pohledu, tak se divej na trajektorii, kterou vyjizdel a ve chvili kdy moje motorka vyletela do vzduchu, tak ta jeho zpomalila a spravila smer

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Mugello official race

spravim video aby si videl ako ta hany predbehol

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Mugello official race

ale on to do mne napalil, proto mne predjel..akorat na replay to vypada, ze sme se srazili na dalku kvuli latency...to je prodleva mezi vzdalenym serverem a klientem, coz znamena, ze co se stane vidis ty treba o 60ms pozdeji a v zavodech je 60 ms treba 3 metry jinak...podivej se na to, jak se chovaji ty 2 motorky a pochopis, z ci strany k tomu stretu doslo...tot vse z me strany

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Mugello official race

[URL=https://ie.youtube.com/watch?v=dFdmDzxdMsM]Video[/URL]

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mugello official race

https://ie.youtube.com/watch?v=dFdmDzxdMsM

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mugello official race

ked si pozrieš video tak je jasne ze Hany sa ta ani nedotkol, naopak ty si donho zo zadu narazil

ale ok, ak to bolo uplne inak...prave preto nechcem jazdit s XJanom aby som sa nemusel hádať a pokiaľ viem ty si zo skupiny A a nie B takže riešenie je jednoduché

a tiež koniec z mojej strany, toto nie je moja starosť

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mugello official race

presne tak...starost to neni tvoje, a pokud odmitas prijmout skutecnost, ze na replayi je to vlivem latency jinak, nez na nasich obrazovkach, tak se nemame o cem bavit....ale zrovna u tebe mne to prekvapuje..no nic (:

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mugello official race

No a kdo a jak dokaze jak to bylo ve skutecnosti??? Replay je bran jako dukazni material a podle toho videa co udelal prokop, bylo to predjeti ciste. Ja vim, ze to nijak nehrotis, ale to ze se to resi je podle meho nazoru dobre, pac to povede ke zkvalitneni zavodu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mugello official race

Vsak ja vim...ale pokud se podivas na replay pozorne, tak uvidis, ze sem byl pred zatackou pred hanym a ze on vyjizdel stopou, kterou by jel mimo trat..v okamzik kdy zpomalil aby se srovnal v spravny smer moje motorka vyleti do vzduchu, z cehoz je patrne, ze do mne narazil... byl sem pred nim a mohl sem si volit stopu a zrejme jak tam uvidel misto, tak tam vjel, ale ne stopou, kterou by mohl bez kolize pokracovat dal po trati... ja sem si mohl zvolit stopu jakou sem chtel a jezdeckou chybu sem neudelal, navic sem se mu jeste snazil marne uhnout kdyz mne predjizdel...

Kazdopadne mel sem smulu a ted uz s tim nic neudelam, ale aspon si z toho nejen ja, ale i ostatni vezmou ponauceni, ze nemusi predjizdet za kazdou cenu (:

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mugello official race

Je blby ze replay casto neodpovida skutecnosti, ale je to vlastne jediny material podle ktereho se posuzuje protest... To chce klid a jezdit s rozvahou, ne za kazdou cenu se cpat na zacatku zavodu dopredu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Mugello official race

ale ja byl pred hanym...on se cpal pres mne prestoze ja byl do zatacky pred nim...k tomu kontaktu tam doslo z jeho zavineni, ja sem akorat jel mnou volenou stopu

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Mugello official race

Souhlas :), tu moji posledni vetu sem myslel tak globalne, ne primo na tebe ;)

<< 116 | 117 | 118 | 119 | 120 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena www.gp500.cz