Diksuze cTc 08/09

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Možná..

Každopádně Brno nepojedu, to je jen kupa hnoje a jezdí se to furt dokola, řikám že prostě Brno nemám rád jako trať ale klidně se na GP pojedu podívat, ale jakmile to mam hrát, fuj..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Možná..

Tak jo kluci. Jak Máro tak ufonku. Neni problem aby jste kdykoliv jeli s nama. ale byl by jsem rád kdyby jste jeli spise ve skupine A tj. nedele protoze skupina B ctvrtek je uz ted dost nahustena..... snazim se vyresit server ale na takhle starou hru je to problem a tak startujeme max po 8smi. JO a samozrejme si hlidejte kdy chcete jed a jekmile budete chtit tak dejte vedet. ale dostatecne predem. Opravdu jsem vecer co vecer na ICQ takze piste tam....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Možná..

njn v acku? sice je jasny ze to nevyhraju ale spis ze si zajezdim takze klidne..ale vic by mi fakt vyhovovalo ctvrtek/nedela v 19 hod ja si myslim ze kluci si ten vecerni chalst muzou odpustit a misto toho jit hrat

Datum
Vložil
Titulek

Rozhovory po závodech

Tak co by jste rekli tomu kdyby jste po zavode poskytovali rozhovory. Jednalo by se jen o věcný rozhovor typu: "Závod se mi velice líbil, jelo se mě dobře až do té doby kdy mě ve 4kole začala odchazet pneumatika a s toho vypramenilo několik chyb které jsem musel napravit soubojem s jedoucím jezdcem za mnou." Samozřejmě nesmí chybet podekování jako " Děkuji poradatelům za skvele, podotýkám skvele pripravený závod" :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Rozhovory po závodech

jj myslim ze to je dobrej napad :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Rozhovory po závodech

joo,bude to zajiamve

Datum
Vložil
Titulek

Video ze závodů

Ahoj všem a taky veselý vánoce, jako dárek Vám všem jsem pustil do světa první video ze závodu CtC, a sice video z Qataru...kvalitou to sice neni nic moc, ale az budu ve skole s rychylm uploadem, tak na youtube nahraju lepsi verzi...jinak ta videa by se tu měla do budoucna objevovat z každého závodu, tak se těšte a já pevně doufám, že to upoutá zase třeba někoho dalšího, kdo se přidá...jinak názory na video mi pište do diskuze

https://www.youtube.com/watch?v=X6yN33pexNQ

Datum
Vložil
Titulek

Re: Video ze závodů

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/X6yN33pexNQ&hl=cs&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/X6yN33pexNQ&hl=cs&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Video ze závodů

profe.Hele nechci ti kazit naladu ale to video me nejde prehrat a pise me to ze mam nastaveny spatne jazyk. Nevim sice co s tim ma spolecnyho ale opravdu je to tak!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Video ze závodů

tak to je divny...mne to jede...tak ja ti to nekam uploadnu a ulozime to na stranky a hodis jenom otvirani pomoci WMP....ma to asi 11MB

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Video ze závodů

Video umistneno na uvodni strance

Datum
Vložil
Titulek

Re: Video ze závodů

Moc pekne video, povedlo se! ;)

Datum
Vložil
Titulek

OZN

Ahoj všihni chci vám všem popřát pěkný vánoce a bohatýho ježíška !!!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

...

Zdar rideri..sry ale nemam ted moc cas, bohuzel jsem nestihl ani uvodni zavod sezony v qataru a cas na trenovani neni (blejz bude vedet),je to potom hrozne tezky no snad ted bude vic casu zatim at se vam dari

Datum
Vložil
Titulek

Re: ...

jeeeee. to je skoda... a kdy tak vydis termin kdy zacnes s nama?

Datum
Vložil
Titulek

Test 13.12.2008 Brno

Pánové,kdo by měl zájem v Sobotu v 20.00 se mnou otestovat nové Internetové spojení..Budu velice potěšen,lze tak poznat kolik Jezdců můžu odhostovat..A tím i dobré pokračování v šampionátu cTc..Doufám,že vás přijde co nejvíce..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Test 13.12.2008 Brno

První:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Test 13.12.2008 Brno

jo, taky pojedu, pokud se zrovna nebudu nekde "spolecensky unavovat" (:

Datum
Vložil
Titulek

Vysledky

Pochvala Hanymu za profesionalni zpracovani vysledku :). Tak se mi to libi, je to kompletni a prehledne. Fakt me mrzi ze tento sampionat nema vetsi ucast, urcite by si ji zaslouzil...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vysledky

Presne tak, Hany moc dobra prace. Jen ta ucast je bidna! Ale za to nikdo nemuze jen ty osoby co se nahlasili a pak nejedou.. snad se casem pripoji vic lidi.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Vysledky

Dikas kluci za chvalu. Trosku se cervenam. Jop skoda tech lidicek... Ale Bandyta a Kensai nemaji PC a co me psali tak snad na dalsi zavod uz ho budou mit... tzn. ze nas bude priste o dva vic.... dale vim o Riderovi kterej bohužel nema na hrani net. Ja vim ze by chtel jezdit ale proste mu to pripojeni neumoznuje.. Skoda... dalsi dobrej zavodnik kterej by nam ukazal kde je grip!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Vysledky

njn zavodi docela malo jezdu..jestli za rok nakej takovej sampionat bude tak pojedu,,hraju teprv tak mesic a moc to jeste neumim

Datum
Vložil
Titulek

Fotky

Panové. Takovej dotaz. Potřeboval bych někoho kdo by měl zájem dělat ze závodů fotky.... stačí jich jenom pár zajímavých. Jde o to sednou po závodech k replayi a přes fraps udělat pár snímků. Pak už jenom poslat mě a já je budu vkládat do fotogalerie a samozřejmě do článku k závodům. HMMM? MĚL BY NĚKDO ZÁJEM?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fotky

Ja myslim ze bysme se mohli domluvit :). Nejaky cas bych si na to mohl najit

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Fotky

Jo tak to by bylo super... kdyz tak se nekdy ukaz na ICQ a ja ti poslu torent na Fraps aby si to mel z ceho delat...... oki?

Datum
Vložil
Titulek

Otazka

Nad cim presne mame diskutovat? :) O slozeni skupin, nebo o poctu skupin vubec??
Jo a chtelo by to i tu diskuzi o zapnuti/vypnuti kolizi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Otazka

Tak vice mene muzete diskutovat nad cim chcete. tahle diskuze neni osnovy:)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Otazka

ok :D
Tos ja bych teda byl pro aby se kolize opet zapli. V poslednich zavodech minules sezony co jsem s vama odjel si myslim nebyl zadny problem ohledne umyslneho narazeni nebo tak... Ano, odpada nutnost takove situace asledne resit ale zase je o to polovicku min srandy :).

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Otazka

tak srandy je min. to je pravda. Zatim prvni zavod probehl bez problemu ale taky se obavam ze kdyz se nekdo pripoji se slabsim netem nebo proste bude lag tak to ten za nim nemusi ukaucovat.

Datum
Vložil
Titulek

Test

funguje

<< 118 | 119 | 120 | 121 | 122 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena www.gp500.cz